Zpříjemněte si karanténu našimi šachy! Expedujeme ihned!
Neohodnoceno

Šachová kniha pro samouky-Král zadržený v centru, útočí noví mistři světa

Skladem (>5 ks)
Kód: AD84
399 Kč
Kategorie: ŠACHOVÉ SOUPRAVY

Šachová kniha pro samouky-Král zadržený v centru, útočí noví mistři světa

Nová publikace volně navazuje na učebnici šachu pro samouky - pokročilí s útokem na krále zadrženého v centru. Seznámí vás s tvorbou nových mistrů světa, v pořadí od čtrnáctého v roce 1999, do současného dvacátého. Jsou to: Rus Alexandr Chalifman, Ind Viswanathan Anand, Rus Vladimir Kramnik, Ukrajinec Ruslan Ponomarjov, Uzbek Rustam Kasimdžanov, Bulhar Veselin Topalov a dodnes kralující Nor Magnus Carlsen. Zpracována je podobně jako předchozí části série učebnic pro samouky, formou učebních diagramů a testů. Vybrali jsme 60 nejnázornějších podrobně komentovaných partií na dané téma do učební části a dalších 131 partií do testových úkolů, jejichž většina obsahuje rovněž podrobné komentáře převzaté z našich i zahraničních zdrojů. Počty partií u těchto koryfejů šachu se různí, jsou ovlivněny dobou „kralování“ a také stylem jejich hry. V úvodní části každé kapitoly jsme se zaměřili na vývoj těchto šachistů, způsob jejich zdokonalování a cestě až k metě mistra světa.

Od koho se učit, když ne od mistrů světa? Předkládáme vám další skvělý učební a tréninkový materiál nejen pro samostudium, ale také k využití trenérům šachu. Partie jsou proloženy diagramy k hledání dalšího postupu hry v jejich různých fázích a kritických okamžicích.

Publikace je určena pro čtenáře se základními znalostmi královské hry. Zábavu i poučení zde naleznou také zkušenější šachisté.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení